Volkl Sensor 2 s vázáním Motion 4 model 2012

Sjezdové lyže Völkl Sensor 2 jsou určeny rekreačně- sportovním lyžařům, kteří preferují především jízdu na sjezdovce. Spojení moderní TIP ROCKER konstrukce s XTD PROGRESSIVE TECHNOLOGY a se systémem vázání Motion4 se zvyšuje stabilita a ovládání těchto lyží je preciznějším a méně namáhavým.
Na dotaz
Kód: EX-499
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH

Cílová skupina: Model Sensor 2 je vhodný zejména pro středně pokročilé lyžaře jezdící převážně na upravených sjezdovkách.

Doporučená délka: -15 až -5 cm k výšce postavy

Konstrukce je tvořena:

WOODCORE

Jednoduché dřevěné jádro ve střední části lyže, v oblasti pod vázáním, navržené pro stabilnější a lépe kontrolovaný projev lyže.

XTD PROGRESSIVE TECHNOLOGY

Lyže má unikátní 3D design, který stabilizuje špičku lyže a velmi dobře přenáší energii do středu lyže pro komfortnější jízdu. Spolu s Tip Rocker to znamená, že lyže je velmi stabilní ve vysokých rychlostech. Klasická přizvednutá patka pomáhá při plynulém navazování oblouků.


 

TIP ROCKER

Klasické prohnutí lyže s lehce přizvednutou špičkou. Pokud je lyže plně zatížena tak je špička nejvíce zvednutá, při zahájení obloku je kontaktní hrana nejkratší - lehčí zahájení oblouku. Pokud je lyže nahnuta o více jak 35°, tak je kontaktní hraná po celé délce lyže a to zaručuje klidnou jízdu v oblouku.


Vázání : Marker Motion 4 Systém lyžařského vázání zkonstruovaný pro lyže s šířkou pod patou do 70 mm. Hlavní předností tohoto systému je naprosto precizní přenos lyžařových povelů do lyže a maximální stabilita při vysokých rychlostech. Rozsah nastravení v normě DIN 3 -10 (cca 40 až 115 kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu