SALOMON S/RACE RUSH SL 18/19

Délky (cm): 

Varianta
Skladem
Kód: 3857/165
7 490 Kč 6 190,08 Kč bez DPH
Kategorie: použité - V.I.P.

Lyže Salomon S/Race Rush SL s technologií Edge, zajišťuje bez námahy změny oblouků a udržuje lyže na hraně, ať už na ledě, nebo na perfektně upravené sjezdovce. Salomon S/Race Rush SL je ideální společník pro závodění, či na řezání ostrého oblouku na čerstvě upravené sjezdovce.

Salomon S-RACE jsou  slalomky pro skutečné lyžaře, kteří milují dynamickou jízdu a sportovní nasazení v každém oblouku. 

Nový přístup k výkonnosti. Lyže S-Race kombinují konstrukci světového poháru a progresivní tvary, které lyžařům umožňují vybrat si správné lyže podle požadované rychlosti a radiusu.

Dostupná délka: 165cm  121-68-104 mm / rádius 13 metrů

TECHNOLOGIE:

Celodřevěné jádro - Dřevěné jádro od špičky až po patu lyže zlepšuje její stabilitu a odpružení, maximalizuje kontakt se sněhem a filtruje vibrace.

Sendvičové bočnice - Sendvičové bočnice umožňují výjimečný kontakt lyží se sněhem, velice dobrou přizpůsobivost jakémukoliv terénu a možnost kombinovat vhodné vrstvy materiálu pro dosažení cílené výkonnosti.

Závodní deska P79 - Originální slalomová deska nabízející jedinečný přenos sil, výbornou přilnavost a snadný přechod z hrany na hranu. Přirozená flexe napomáhá snadnější točivosti lyže a gumové vložky napomáhají filtraci vibrací.

PULSE PAD (= pulzní vrstva) Elastomerová vrstva podél hran a v důležitých oblastech lyže, absorbující nárazy, filtrující vibrace a zajišťující lepší kontakt lyží se sněhem.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu