Práce u nás - výpomoc pro zimní sezónu

Hledáme výpomoc na zimní sezonu pro naši prodejnu SKISPORTHOFMAN

Do sportovní prodejny Ski/Cyklo Sport HOFMAN s více než 20 letou tradicí hledáme posilu pro nadcházející zimní sezónu. Pokud jste šikovný fanda zimních sportů (především lyžování) a máte chuť se naučit nové věci a čas na výpomoc, určitě nás kontaktujte!

Co Vás čeká:

Servis lyží
Práce se zákazníky (prodej zboží, poradenství, reklamace) Kontrola a optimalizace skladových zásob.
Pomoc při zajištění chodu prodejny, provozní administrativa.

Co požadujeme:

Zkušenost s prodejem a servisem zimního vybavení výhodou.
Znalost práce na PC

Komunikační dovednosti, proaktivní přístup, zodpovědnost a pečlivost.
Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

Příjemné pracovní prostřední lyžařské a cyklo „speciálky“ Individuální přístup.
Motivující platové ohodnocení, prémie z obratu prodejny Zaměstnanecké slevy a jiné výhody

Pokud jsme ve vás vzbudili zájem a myslíte si, že je tato pozice to právě pro Vás, zašlete nám, prosím, váš životopis a krátký průvodní dopis na e-mailovou adresu: info@skisporthofman.cz nebo nás navštivte přímo v jedné z našich prodejen.

Těšíme se na Vás!

Tým Ski/Cyklo Sport HOFMAN