SALICE 602 Chrome / Orange

Na dotaz
Kód: EX-427
1 150 Kč 950,41 Kč bez DPH
Kategorie: Lyžařské brýle

Směs pokročilé technologie a agresívních línií s předními přívody vzduchu a širokým sklem: nejlepší vlstnosti pro závodní  brýle. Plně kompatibilné se všemi druhy přileb, díky perfektnímu tvarování, které zaručují boční klouby. Velikost M/L. Sametově měkké těsnění kolem tváře. Dvojité nastavení řemínku.
 
Když se světlo odráží od hladkého povrchu (voda, sníh, mokrá silnice), dochází k horizontalním a vertikálním vibracím, které zvyšují únavu očí. Nové polarizované skla Polar Flex absorbují světlo a zabraňují oslnění. Nové lyžařské brýle Salice s Polar Flex štítem jsou zvláště vhodné pro jízdu na sněhu: zaručují vidění bez odlesků, přirozené barvy, kompletní UVA, UVB a UVC ochranu, dlouho trvající relaxaci a pohodlí. Skla Polar Flex jsou ideální pro ty, kteří jsou citliví na kontrast, pro sportovce, pro osoby v pokročilém věku, chrání i citlivé oči a dodávají vám příjemný pocit odpočinutých očí.
 
Naše samozabarvovací skla CRX jsou k dispozici ve žluté a oranžové barvě. Jakmile jsou skla aktivovány slunečním zářením, změní se jejich barva v závislosti na počasí. Tyto skla optimalizují ochranu proti oslnění a odleskům, umožňují uživateli přejít z mlhavého na slunné místo a naopak, aniž by musel odstraněni lyžařské brýle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu