LANGE Banshee Pro

flexe-130-
Na dotaz
Kód: EX-336
4 490 Kč 3 710,74 Kč bez DPH
Kategorie: Lyžařské boty

Slovo kolem kakao stanici je to, že Lange má některé nové a inovativní změny pro příští rok spuštění lineup, ale kvůli žít v teď, pojďme mluvit Banshee Pro.Lange se nepřerušuje žádné rohy, když oni přinesli jejich úspěšný "long flex vzor" (také známý Světového poháru lyžařských závodníků za poslední desetiletí) k all-mountain lyžaře, který nemá jedno, jestli je to pro rány, či v hlubokém prašanu kolena . V posledních několika sezónách, dlouho lyžaři si všimli, že Banshees mají velmi podobný design jako poslední a staré boty Lange World Cup. Většina z ex-racer děti tam bude pamatovat tyto podobat jasně Powder Blue věci, které jejich rodiče jam na nohy od věku 5 let. Moje chyba, dost už potlačované vzpomínky! 
Nejdůležitější je, že nejlepší výkon funkce staršího Fit mistrovství světa HP jsou uvedeny v Banshee Pro Lange s několika úpravami po ruce. Je tu tlumící box prst a krásný houbovitý bota deska, takže si můžete "nechat psy ven" po celý den, ale zvyklý být Barkin "na konci. Jeden z nejvíce logické inovace Tato bota je, že Lange nakonec vzal vysoký výkon a dát nějaký shell Vibram podrážkou na paty a špičky. Teď jsme se Slippin "kolem, když jdeme pěšky římsou, ani naše boty nosit stále se na parkovišti na konci března.Tato bota je jeden z nejlepších freeride boty, můžete najít, pokud jde o lyžování nejrůznějších podmínek. Dny "Lange-bang", jsou dávno pryč se svým novým "gel-jazyk" a elastický pásek moc.
Je pochybné, že 110 flex bude příliš tuhý pro Typické horské freerider, ale pokud je to v případě, že jste standardní Banshees které se 100 flex. Opravdu se dostat nahoru na kopec a lyžařský tyhle hochy (a dívky) si uvědomit, jak průmysl zvyšuje laťku každý den. Byl jednou jeden velmi tenká hranice, že výrobci by se chodit mezi komfort a výkon. Lange není na ledě už příslovečná, a když jezdíte 'em, bude to snadné pochopit, všestrannost, že Banshee Pro poskytuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu