Head Rush

Délky (cm):

Varianta
Skladem
Kód: 34194/150
Značka: Head
7 990 Kč –31 % 5 490 Kč 4 537,19 Kč bez DPH
Kategorie: Snowboardy - nové
Head Rush
–31 %

Snowboard HEAD RUSH je měkké a odpouštějící prkno s plochým prohnutím, proto je cenově dostupnou volbou pro začátky se snowboardingem nebo pro postup na vyšší úroveň.Díky snadnému prohnutí a zábavnému profilu reverse camber, který se nezalekne chytání, je RUSH ideálním prknem, na které se naučíte jezdit. Je tvrdý, odpouští a má all-mountain schopnosti, je to cenově dostupný odrazový můstek do úžasného světa snowboardingu.

FLAT ROCKER kombinuje hravost rockeru s přesností a předvídatelností camberu. Je také vybaven progresivním rádiusem, který dává prknu efektivní hranu tradičního camber boardu, když je na hraně.

EASY BOARD ARCHITECTURE je kombinace desek lehkého topolového jádra pro reaktivní, nezničitelnou jízdu.

TWIN DIRECTIONAL TVAR desky má dvojitý tvar se směrovou konstrukcí. To z ní dělá přesný všestranný all-mountain nástroj a také hravý parkový stroj ideální pro jízdu na překážkách a skocích na switch, aby pokryl všechny potřeby backcountry freestyle jízdy.

EXTRUDED BASE - Extrudované skluznice jsou rychlé, trvanlivé a snadno se udržují. Jsou vytvořeny lepením polyethylenových pelet přes tepelnou úpravu a jsou méně porézní než sintrované skluznice, ale trvanlivější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu