Hatchey SPR W

Snowboard pro všechny začínající či mírně pokročilé snowboardisty, kteří se chtějí posunout na další úroveň, dopřát si nekonečnou jízdu a all-moutain zábavu.

Varianta
Skladem
Kód: 33653/170
4 799 Kč 3 966,12 Kč bez DPH
Kategorie: Snowboardy - nové
Hatchey SPR W
Novinka

Usnadňuje jízdu a dodává snowboardu “skate” pocit. První věc, které si všimnete, je, že oblouky jsou mnohem snazší a rychlejší. Jde snadněji do pressu než klasický camber snowboard, což je super na učení flat triků. Další velkou výhodou je, že skvěle plave v prašanu. Šířka a délka špičky i patky jsou stejné. Inzerty a postoj jsou dokonale vystředěny bez posunutí dozadu. Stejným způsobem můžete jezdit buď pravou nebo levou nohou dopředu. Takže v souhrnu je na snowboardu vše symetrické.

Celodřevěnné topolové jádro dodává snowboardu optimální jízdní vlastnosti a dlouhou životnost. Jádro je po celé délce snowboardu od špičky až po patku a zaručuje tak opravdovou radost z jízdy. Sendvičová konstrukce kde je hrana snowboardu chráněna ABS materiálem zkoseným pod úhlem 30°. Tím je zajištěn perfektní přenos síly na hrany pro lepší kontrolu v oblouku a výrazně zvyšuje odolnost prkna.

 

Dostupné délky: 170cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu