GNU Park Pickle d.159cm

Freestylový twin, asymetric banana
Na dotaz
Kód: EX-610
3 600 Kč 2 975,21 Kč bez DPH

Lehce jetá deska s malými kosmetickými oděrkami. 100% TECHNICKÝ STAV!

Tato twin deska s asymetrickým vykrojením hrany je další inovátorský počin z dílny Mervin Mtg. Je vybavená Banana rockerem mezi nohami pro lehkou ovladatelnost, který předchází sekání hrany v parku a zároveň neuvěřitelně plave v prašanu, dále pak MagneTraction, který poskytuje nejlepší držení hrany kdekoliv a hlavně největší vychytávkou jsou dva různě vykrojené rádiusy! Tato asymetrie rádiusu odstraňuje rozdíl vyřezávání oblouku mezi hraněním na špičce a na patě. Sami dobře víte, že hraněním na špičce vyříznete oblouk mnohem snadněji a efektivněji než hraněním na patě. Park Pickle má na straně pod patou hlouběji vykrojený rádius a ten odstraňuje tento nepoměr. Board byl vytvořený pro potřeby progresivního ježdění s ohledem na oblíbený duck stance! Ručně vyráběný s maximálním ohledem na modrou planetu!
Konstrukce:
- Power Banana
- Magne-Traction
- Sendvičová konstrukce (Sandwich construction)
- Poloviční obsah skelného vlákna (Quasi-glass)
- UHMW sidewally (UHMW sidewalls) Inovace, boční stěny jsou dvojitě sintrované. Sidewall je odolnější, dobře vypadá a je lehký
- Mervin AG 2 jádro (Mervin AG 2)
- Sintrovaná 9900 skluznice (Sintered 9900 base)
- Twintip

- Délka: 156 cm
- Snowboard je 1 sezónu jetý

Na našich internetových stránkách naleznete jen ochutnávku našich lehce jetých/ použitých snowboardů. Navštivte nás osobně v kamenných prodejnách, kde Vám nabídneme více než 50 modelů snowboardů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu