CTM Billy matná šedá / zelená

Na dotaz
Kód: 33194
Značka: CTM
4 499 Kč 3 718,18 Kč bez DPH
Kategorie: Dětské

 

Technická specifikace Rám Hi-Ten, 6,5" Vidlice Hi Ten-unicrown 12" Tlumič Řazení Přehazovačka Přesmykač Kazeta Torpedo Velosteel 18T Převodník Neco 28T/89mm

Informace o značce

Kola děláme s radostí, nadšením a vášní. Naše práce je zároveň naším koníčkem. Vyrábíme produkty, které používáme každý den a proto nám záleží na každém detailu. Používáme nejnovější technologie, kvalitní komponenty a jedinečné designy. Kola stavíme tak, jako kdybychom si je stavěli pro sebe. Ježdění s CTM není jen zážitek, je to životní styl, který Vás pohltí. Proč je CTM ta správná volba? Protože milujeme kola. To je naše filozofie, kterou se řídíme.Na testech se podílejí závodníci, mechanici i produktoví manažeři. Vidí a cítí věci, které jiní nedokážou, ale zásadně ovlivňují pocit z jízdy i výkon kola. V nabídce značky CTM najdete kola pro všechna odvětví cyklistiky - horská, silniční, dirtová, trekingová, městská i dětská.

Prodloužená záruka na rám

Po uplynutí zákonné 24 měsíční záruky Vám CTM poskytuje prodloužení záruky na rám o dalších 36 měsíců. Podmínkou je vyplnění online formuláře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu