Hledáme brigádníka do naší prodejny na zimní výpomoc !!

BURTON Talent Scout

Twintipový snowboard Burton Talent Scout je designovaný pro maximální výkon ve snowparku. Je vybavený novým prohnutím PurePop Camber.
Na dotaz
Kód: EX-912
3 800 Kč

Dámský snowboard z limitované edice Support Local, která je k dostání pouze u vybraných prodejců. Twintipový snowboard Burton Talent Scout je designovaný pro maximální výkon ve snowparku. Je vybavený novým prohnutím PurePop Camber, které díky plochým zónám přidává desce stabilitu a hravost. Snowboard si oblíbily jezdkyně jako Cilka Sadar a Enni Rukajarvi.

Technologie

The Channel - technologie The Channel umožňuje jednodušší a hlavně přesnější propojení snowboardu a vázání skrze centrální páteř, která rovnoměrně rozděluje energii pro lepší odraz. Je plně kompatibilní s EST a 3D technologií a dovoluje namontovat vázání k prknu v jakékoliv poloze, stačí jen natočit a posunout vázání, jak zrovna potřebujete.
Prohnutí

PurePop Camber - evoluce tradičního camber prohnutí. V místě vedle vázání směrem ke špičce a patě je deska plochá, což má za následek zesílený pop a zároveň přidanou hravost. Zdvihlá špička a pata umožňuje pohodlné plutí bez zachytávání.
Shape

Twin - ať už jezdíte na regular nebo na switch, užijte se freestylový pocit twin prkna, lehce protaženého pro příjemnější plutí, lepší stabilitu v obloucích a větší kontrolu napříč různými terény a podmínkami.
Flex

Twin - prohnutí prkna je dokonale symetrické od špičky až k patě, což umožňuje vyváženou jízdu, stejnou a univerzální jak na regular tak na switch.
Jádro

FCS Certified Super Fly II 700G - kombinace tlustších a tenčích vrstev rozmístěných do specifických oblastí jádra poskytují pop, sílu a snížují celkovou hmotnost desky. Optimalizované pro lepší freeride a pro větší sílu parkové desky.
Dualzone EGD - dřevo je umístěno podél špičky a paty ve dvou kontinuálních zónách, kolmo ke zbytku jádra, pro konzistentní držení hrany a větší sílu.
Laminace

Triax - laminace zaručuje všestrannou pružnost a zpětnou vazbu, díky které je sjízdný jakýkoliv terén.
Skluznice

Sintered - odolná a vysoce porézní sinitrovaná skluznice, která skvěle absorbuje vosk pro skvělý pocit z jízdy.
Extras

Off-Axis Squeezebox - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí sekce jádra pod nohama přechází v silnější a výkonější oblasti mezi nohama a pryč od noh směrem ke špičce a patě pro stabilnější prkno, které může být ještě výkonější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.
Pro-Tip - zúžená tloušťka špičky a paty snižuje hmotnost pro snadnější mobilitu.
Off-Axis Frostbite - novinka vylepšuje klíčové prvky konstrukce prkna tak, aby odpovídala typickému postoji parkových jezdců. Toto anatomické zarovnání má za následek přirozený ohyb kolem vázání a hladší pocit při přistáních.
Infinite Ride - exkluzivní technologie od Burtonu umožňující maximální pop a sílu přestavěním desky a následným umístěním do stroje simulujícího jízdní podmínky. Ten desku zlomí a analyzuje a výsledkem je konzistentní feel od prvního dne, sozónu za sezónou.

Dostupné velikosti: 138

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: