BURTON Talent Scout

Twintipový snowboard Burton Talent Scout je designovaný pro maximální výkon ve snowparku. Je vybavený novým prohnutím PurePop Camber.
Na dotaz
Kód: EX-912
3 800 Kč 3 140,50 Kč bez DPH

Dámský snowboard z limitované edice Support Local, která je k dostání pouze u vybraných prodejců. Twintipový snowboard Burton Talent Scout je designovaný pro maximální výkon ve snowparku. Je vybavený novým prohnutím PurePop Camber, které díky plochým zónám přidává desce stabilitu a hravost. Snowboard si oblíbily jezdkyně jako Cilka Sadar a Enni Rukajarvi.

Technologie

The Channel - technologie The Channel umožňuje jednodušší a hlavně přesnější propojení snowboardu a vázání skrze centrální páteř, která rovnoměrně rozděluje energii pro lepší odraz. Je plně kompatibilní s EST a 3D technologií a dovoluje namontovat vázání k prknu v jakékoliv poloze, stačí jen natočit a posunout vázání, jak zrovna potřebujete.
Prohnutí

PurePop Camber - evoluce tradičního camber prohnutí. V místě vedle vázání směrem ke špičce a patě je deska plochá, což má za následek zesílený pop a zároveň přidanou hravost. Zdvihlá špička a pata umožňuje pohodlné plutí bez zachytávání.
Shape

Twin - ať už jezdíte na regular nebo na switch, užijte se freestylový pocit twin prkna, lehce protaženého pro příjemnější plutí, lepší stabilitu v obloucích a větší kontrolu napříč různými terény a podmínkami.
Flex

Twin - prohnutí prkna je dokonale symetrické od špičky až k patě, což umožňuje vyváženou jízdu, stejnou a univerzální jak na regular tak na switch.
Jádro

FCS Certified Super Fly II 700G - kombinace tlustších a tenčích vrstev rozmístěných do specifických oblastí jádra poskytují pop, sílu a snížují celkovou hmotnost desky. Optimalizované pro lepší freeride a pro větší sílu parkové desky.
Dualzone EGD - dřevo je umístěno podél špičky a paty ve dvou kontinuálních zónách, kolmo ke zbytku jádra, pro konzistentní držení hrany a větší sílu.
Laminace

Triax - laminace zaručuje všestrannou pružnost a zpětnou vazbu, díky které je sjízdný jakýkoliv terén.
Skluznice

Sintered - odolná a vysoce porézní sinitrovaná skluznice, která skvěle absorbuje vosk pro skvělý pocit z jízdy.
Extras

Off-Axis Squeezebox - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí sekce jádra pod nohama přechází v silnější a výkonější oblasti mezi nohama a pryč od noh směrem ke špičce a patě pro stabilnější prkno, které může být ještě výkonější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.
Pro-Tip - zúžená tloušťka špičky a paty snižuje hmotnost pro snadnější mobilitu.
Off-Axis Frostbite - novinka vylepšuje klíčové prvky konstrukce prkna tak, aby odpovídala typickému postoji parkových jezdců. Toto anatomické zarovnání má za následek přirozený ohyb kolem vázání a hladší pocit při přistáních.
Infinite Ride - exkluzivní technologie od Burtonu umožňující maximální pop a sílu přestavěním desky a následným umístěním do stroje simulujícího jízdní podmínky. Ten desku zlomí a analyzuje a výsledkem je konzistentní feel od prvního dne, sozónu za sezónou.

Dostupné velikosti: 138

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu