BURTON Honcho d.154cm

Allmountain snb, camber design, vhodný do parku i na freeride, zvýšený pop na patce
Na dotaz
Kód: EX-602
3 500 Kč 2 892,56 Kč bez DPH

Lehce jetá deska s malými kosmetickými oděrkami. 100% TECHNICKÝ STAV!

PROHNUTÍ - Camber Zajišťuje sílu a přesnost v obloucích, camber je symbolem pravého snowboardového designu. Dokonale rozkládá váhu na celou délku hrany a poskytuje hladkou kontrolu od špičky po patku.
JÁDRO - Dualzone EGD Dřevo ve střední části je systematicky uloženo kolmo k dřevu ve zbytku jádra a to zaručuje perfektní kontrolu a zesílení snowboardu. - Super Fly Core Naše klasická tip-to-tail dřevěná jádra zlepšují provedení, flexibilitu a životnost prkna.
POUŽITÁ SKLENĚNÁ VLÁKNA - Biax React FiberGlass Jib-friendly nekroutící se a promíjející feel, perfektní pro sázení nových triků.
SKLUZNICE - Sintered Odolný a značně pórovitý povrch přináší větší odolnost a schopnost absorbovat vosk a tedy i lepší skuz.
TVAR - Pro-Tip Další původní technologie Burton. Zmenšující se tloušťka špičky a patky dramaticky snižuje váhu a nabízí hravější svezení. - Twin Perfektně symetrický tvar pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, polety i rychlá jízda - to vše s větší proměnlivostí a stabilitou.
HRANY - Slantwall 28° hrany pro stabilní, klasický obluk, krájený precizně jako nožem.
PRUŽNOST - Directional Tento víceúčelový flex zahrnuje zvýšený pop na patce a odolnější špičku, což dovoluje jezdcům snadno ovládat prkno ve všech terénech a podmínkách.
TVRDOST (1-10) - 3

- Allmountain snb, camber design, vhodný do parku i na freeride, zvýšený pop na patce
- Délka: 154 cm
- Snowboard je 1 sezónu lehce jetý

Na našich internetových stránkách naleznete jen ochutnávku našich lehce jetých/ použitých snowboardů. Navštivte nás osobně v kamenných prodejnách, kde Vám nabídneme více než 50 modelů snowboardů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu