BURTON Blunt

S deskou Burton Blunt ovládnete park i sjezdovky.
Na dotaz
Kód: EX-911
3 800 Kč 3 140,50 Kč bez DPH

S deskou Burton Blunt ovládnete park i sjezdovky. Deska má vynikající pop, je stabilní a vybavená prohnutím Flying V v kombinaci se Scoop tvarem špičky a patky si s ní užijete v parku nebo i při máslování na sjezdovce. Ve srovnání s deskou Process je orientovaná více do parku. Deska má nově extrudovanou skluznici nabitou rychlostí, Frostbite hrany pro větší výdrž a se Super Fly jádrem je neuvěřitelně lehká a odolná.
Design desky je inspirován satelitní rušičkou, která byla používána k omezení funkčnosti sovětských satelitů. Rušička byla náhodou nalezena ve sklepě domu prarodičů jednoho ze zaměstnanců firmy Burton.
Technologie

The Channel - kompatibilita vázání, silnější, rychlejší a snáze nastavitelné. The Channel vám dává maximální kontrolu nad postojem na desce. (kompatibilní i vázáním značky Flow)
Prohnutí

Flying V - směs camberu a rockeru. Flying V nabízí to nejlepší z obou. Rocker na špičce, na patě a mezi vázáním zvyšuje hravost, zato jemný camber pod nohama dodá pop a zvyšuje kontrolu a stabilitu hran
Shape

Twin - tvar snowboardu je dokonale symetrický pro vyváženou jízdu, jak na regular, tak na switch. Jibbing, polety i rychlá jízda, to vše s větší rovnováhou a stabilitou.
Flex

Twin - mít twin flex znamená, že vaše deska je dokonale symetrická, flexibilní od špičky k patce, takže vaše jízda bude více vyvážená a předvídatelná
Jádro

FCS Certified Super Fly 800G - tvrdší a měkká dřeva složená do tzv. sedviče, šetří hmotnost a zlepšuje reakci. Jádro je optimalizované pro lepší plutí freeridových prken a pro větší sílu parkovek.
Dualzone EGD - dřevo je umístěno podél špičky a paty ve dvou kontinuálních zónách, kolmo ke zbytku jádra, pro konzistentní držení hrany a větší sílu.
Squeezebox Low - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí zóna jádra pod nohama přechází v silnější a výkonější oblasti mezi nohama a pryč od noh směrem ke špičce a patě pro stabilnější prkno, které může být ještě výkonější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.
Laminace

Biax - jib-friendly a torzně měkká flexi, perfektní pro ježdění v parku.
Skluznice Extruded

Dostupné velikosti: 150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu