Covid opatření – více informací tel.: +420 777 087 095

SALOMON Equipe SC Race + Z12 B75

Salomon Equipe SC Race je sportovní lyže pro kratší oblouk jedná se o odladěný top model Equipe 3V Race. Salomon SC Race je určena pro sportovní příznivce krátkých oblouků na upravených sjezdovkách.
Na dotaz
Kód: EX-237
4 900 Kč
Kategorie: V.I.P.

Slalomová lyže určená pro ty, kteří chtějí lehce projíždět pistu krátkými carvingovými oblouky. Equipe SC Race je měkčí než top model 3V Race , nabízí ještě o něco radikálnější rádius (12,2 při 164 cm), což z ní dělá lyži využitelnou i na funcarving. Jinak je Equipe SC Race opět vybavena podložkou pod vázání Protrak, výztuhami z titanalu a z loňska si také zachovala úzký střed (65 mm) pro rychlou změnu hran.Celkově jde o mezi sportovními slalomkami o tolerantní lyži.

Cílová skupina: Salomon Equipe SC Race je určena pro sportovní příznivce a příznivkyně krátkých oblouků na upravených sjezdovkách.

Doporučená délka: -20 až -10 cm k výšce postavy, při využití na funcarving i -20 cm a více
Použité materiály a konstrukce modelu Salomon Race SC:
Jádro: Isocell Complex Pulse Pad = PU pěna + podložky Pulse Pad z termoplastického materiálu, které byly přidány nad hrany v oblasti pod vázáním pro lepší tlumení a rovnoměrnější průhyb lyže; vše přetaženo skolaminátovým profilem Monocoque, shora pod skořepinou výztuha z kompozitních materiálů, lyže Equipe SC je také pod skluznicí vyztužena titanalem, navíc jádro se směrem ke koncům lyže uprostřed postupně ztenčuje pro lepší průhyb (3D Spaceframe)
Stabilizátor vibrací: integrován v podložce Protrak - před vázáním jsou umístěna krátká ramena s tlumícími podložkami, rovněž do kolejnice Protrak je uprostřed a na konci vložen tlumicí prvek
Integrovaná podložka pro vázání: Protrak
Skluznice: černá grafitová skluznice (UHMW)

Vázání Salomon Z12 - pata oddělená od špičky; nasouvá se do kolejnice Protrak, automatické přizpůsobení špičky tvaru boty (horizontálně i vertikálně); větší torzní stabilita a elasticita vázání, barva černá+červená+stříbrná; rozsah nastavení v normě DIN 4–12 (tj. optimálně 5,5 – 10 = cca. 55 – 100 kg).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: