Vážení zákazníci, provoz prodejny je obnoven.

SALOMON Equipe SC Race + Z12 B75

Kód: EX-237
4 900 Kč
Salomon Equipe SC Race je sportovní lyže pro kratší oblouk jedná se o odladěný top model Equipe 3V Race. Salomon SC Race je určena pro sportovní příznivce krátkých oblouků na upravených sjezdovkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slalomová lyže určená pro ty, kteří chtějí lehce projíždět pistu krátkými carvingovými oblouky. Equipe SC Race je měkčí než top model 3V Race , nabízí ještě o něco radikálnější rádius (12,2 při 164 cm), což z ní dělá lyži využitelnou i na funcarving. Jinak je Equipe SC Race opět vybavena podložkou pod vázání Protrak, výztuhami z titanalu a z loňska si také zachovala úzký střed (65 mm) pro rychlou změnu hran.Celkově jde o mezi sportovními slalomkami o tolerantní lyži.

Cílová skupina: Salomon Equipe SC Race je určena pro sportovní příznivce a příznivkyně krátkých oblouků na upravených sjezdovkách.

Doporučená délka: -20 až -10 cm k výšce postavy, při využití na funcarving i -20 cm a více
Použité materiály a konstrukce modelu Salomon Race SC:
Jádro: Isocell Complex Pulse Pad = PU pěna + podložky Pulse Pad z termoplastického materiálu, které byly přidány nad hrany v oblasti pod vázáním pro lepší tlumení a rovnoměrnější průhyb lyže; vše přetaženo skolaminátovým profilem Monocoque, shora pod skořepinou výztuha z kompozitních materiálů, lyže Equipe SC je také pod skluznicí vyztužena titanalem, navíc jádro se směrem ke koncům lyže uprostřed postupně ztenčuje pro lepší průhyb (3D Spaceframe)
Stabilizátor vibrací: integrován v podložce Protrak - před vázáním jsou umístěna krátká ramena s tlumícími podložkami, rovněž do kolejnice Protrak je uprostřed a na konci vložen tlumicí prvek
Integrovaná podložka pro vázání: Protrak
Skluznice: černá grafitová skluznice (UHMW)

Vázání Salomon Z12 - pata oddělená od špičky; nasouvá se do kolejnice Protrak, automatické přizpůsobení špičky tvaru boty (horizontálně i vertikálně); větší torzní stabilita a elasticita vázání, barva černá+červená+stříbrná; rozsah nastavení v normě DIN 4–12 (tj. optimálně 5,5 – 10 = cca. 55 – 100 kg).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: