Covid opatření – více informací tel.: +420 777 087 095

SALOMON Equipe 3V Race Powerline + Salomon Z12

Salomon 3V Race Powerline je on-piste top model pro krátké oblouky.
Na dotaz
Kód: EX-261
6 500 Kč
Kategorie: V.I.P.

Salomon 3V Race Powerline je on-piste top model pro krátké oblouky. Salomon 3V Race Powerline je charakteristický hlavně tlumičem vibrací Powerline Race. Jedná se o vzpěru umístěnou na lyži, která vybíhá od vázání směrem ke špičce i patě lyže. Do lyže Salomon 3V Race Powerline je kluzně uchycena pomocí několika šroubů a celkově zklidňuje lyži při jízdě.
Jinak u  lyže Salomon 3V Race Powerline zůstávají osvědčené materiály: celodřevěné jádro Full Woodcore, skořepina 3D Race Monocoque vyztužená shora titanalem a tlumicí podložky Pulse Pad u hran v oblasti pod vázáním.

Kromě toho nabízí lyže Salomon 3V Race Powerline i další ingredience, které potřebuje každá dobrá top slalomka: úzký střed 67 mm pro rychlou změnu hran a radikální krojení: 11,2 – 13,2 m.

Cílová skupina: možností lyže Salomon 3V Race Powerline plně využijí agresivní lyžaři milující krátké oblouky na upravených sjezdovkách, skvěle zvládne i  zledovatělý povrch.

Doporučená délka: -20 až -10 cm k výšce postavy

Použité materiály a konstrukce lyže Salomon 3V Race Powerline 2011/12:
Jádro: celodřevěné Full Woodcore; podložky Pulse Pad z termoplastického materiálu, které byly přidány nad hrany v oblasti pod vázáním pro lepší tlumení a rovnoměrnější průhyb lyže. Vše překryté nahoře, po stranách a nad hranami profilem 3D Race Monocoque pro dokonalý přenos síly na hrany, navíc 2 vrstvy materiálu s příměsí titanu pro lepší stabilitu a větší tuhost lyže (Double Ti-Laminat). Externí stabilizátor vibrací Powerline v provedení Race (kluzné uchycení do lyže pomocí šroubů).
Integrovaná podložka pro vázání: Protrak s tlumícími rameny
Skluznice: černá grafitová skluznice Ptex4000 + Race finish


Konstrukce lyže Salomon 3V Race Powerline:
Full Woodcore, Double Ti Laminat, 3D Race, Pulse Pad 

Rozměry lyže v mm (špička-střed-pata): 119 – 67 – 102 při délce 165 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: