SALOMON 24Hrs Max + vázání M XT 12

Lyže 24 Hours jsou spolehlivé, stabilní a precizní ve středních až velkých obloucích.
Na dotaz
Kód: EX-830
Značka: Salomon
10 490 Kč
Kategorie: Lyže - nové

Dlouhotrvající výkonnost! Lyže 24 Hours jsou spolehlivé, stabilní a precizní ve středních až velkých obloucích. Carve Rocker zajišťuje více ovladatelnosti a vy si tak můžete užívat rychlou jízdu po celý den.
Celodřevěné jádro
Dřevěné jádro od špičky až po patu lyže zlepšuje její stabilitu a odpružení, maximalizuje kontakt se sněhem a filtruje vibrace.
Sendvičové bočnice
Sendvičové bočnice umožňují výjimečný kontakt lyží se sněhem, velice dobrou přizpůsobivost jakémukoliv terénu a možnost kombinovat vhodné vrstvy materiálu pro dosažení cílené výkonnosti.
POWERLINE Titanium
Aktivní systém tlumení vyrobený z titanu, spojující výkon, kontrolu, pohodlí a spolehlivost u lyží určených na sjezdovku. Titanová výztuha vložená do pryžového pláště, výrazně napomáhá snižování vibrací, vylepšuje kontakt lyží se sněhem a zvyšuje akceleraci.
Z12
Protrak
Protrak systém vázání napomáhá přesnému a efektivnímu točení oblouků a shoduje se se Smartrak systémem.
PULSE PAD (= pulzní vrstva)
Elastomerová vrstva podél hran a v důležitých oblastech lyže, absorbující nárazy, filtrující vibrace a zajišťující lepší kontakt lyží se sněhem.
Zvednuté špičky i patky
Zvyšují kontakt lyží se sněhem a stabilitu při vysokých rychlostech.
Ochrana špičky
Zvyšuje životnost lyží a zachovává vizuálně dobrý vzhled i po jejich intenzivním používání.
Ochrana patky 3D závodní rám 3D tvarovaná konstrukce z dvojitých vláken poskytující větší flexi, aniž by docházelo k omezení vynikajícího kontaktu lyže se sněhem a výbornému přizpůsobení terénu.
Dvojitý titaniový laminát
Dvojitá vrstva titania (0,4 mm) na každé straně jádra zlepšuje výkon lyží na upravených tratích, přesnost a záběr hran.
Carve Rocker
Navržený pro maximální výkonnost na tvrdém sněhu. Jeho extra krátký a nízký profil ve špičce zajišťuje dobrou točivost lyží a snadné a precizní hranění. Komora pod botou naopak garantuje stabilitu, držení hran a dynamický odraz.

Dostupné délky: 170

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu