ROSSIGNOL Famous 6 + vázání Express 11 W 2017/2018

Rossignol Famous 6 - dámské lyže na upravené svahy a pro středně pokročilé lyžařky.
Na dotaz
Kód: EX-935
Značka: Rossignol
8 690 Kč
Kategorie: Lyže - nové

Rossignol Famous 6 - dámské lyže na upravené svahy a pro středně pokročilé lyžařky. Díky kombinaci technologie Pro Tip na špičce pro rychlé a jednoduché zahájení oblouku a technologií Power Turn Rocker je s lyžemi Rossignol Famous 6 zahájení oblouku velmi snadné a současně dobře drží na hraně. Lyže mají lehké dřevěné jádro Polar Wood Core. Lyže Famous 6 nabízí energii a výkon tvrdém sněhu a současně i dobrou ovladatelnost a průjezdnost v měkkém odpolením či čerstvém sněhu.

Výrobce : Rossignol
Modelový rok : 2017/18
Jádro : Polar Wood Core - Jádro POPLAR WOOD je zárukou vyvážené kombinace nízké hmotnosti, pružnosti, energie, stability a energie.
Konstrukce : Minicap - sendvičová - bočnice jsou v horní části mírně nakloněné čímž zvyšují svižnost lyží a snižují hmotnost a zlepšují hranění. Lyže je vyrobena z několika vrstev : skluznice, sklolaminát, dřevěné jádro, skleněná vlákna a vrchní odolná vrstva.
Rocker : Power turn Rocker - Tradiční průhyb na většině lyže a mírný nízký rocker na špici 90 % tradiční průhyb a 10 % rocker na špičce. Tradiční průhyb poskytuje více energie, absorpci nárazů a držení na hraně, zatímco rocker na špici usnadňuje zatáčení na plochých lyžích. Během oblouku je lyže tolerantní, udržuje kontakt se sněhem po celé délce hrany.
Technologie : Pro Tip - lehčí konce lyží pro snaží zahájení oblouku a zároveň maximální stabilitu.
Krojení : 126 - 74 - 110 mm
Radius : 12 m při 156 cm
Lyžařská zdatnost : středně pokročilý až pokročilý
Doporučená délka : - 5 až - 15 cm k výšce postavy
Deska : Xpress- kolejnicová deska, montáž bez šroubů
Vázání : Express 11 W ( black / white )

Dostupné délky: 146

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu