Covid opatření – více informací tel.: +420 777 087 095

KASTLE MX 84 + vázání K12 CTI

MX84 je jedním z nejoblíbenějších lyží, šířka 84 mm, je vhodná pro většinu lyžařů.
Na dotaz
Kód: EX-861
9 900 Kč
Kategorie: V.I.P.

Exklusivní CARBONOVÁ lyže v kolekci Kästle. Nová MX84 Limited má nově tvarovanou špičku i patu, stále si však drží standardní camber bez sebemenšího náznaku rockeru. Nové krojení přináší kratší rádius, než jsme byli zvyklí u předchůdce. Máme co do činění se zajímavým allmountainem, který kašle na dobu rockerovou a měl by být velmi dobře použitelný i na velmi tvrdých tratích a pro rychlé on piste lyžování.

Pro rok 2017 Kastle vydala zcela novou řadu MX a model MX LImited je založen na modelu MX84. Samozřejmě máte stejnou fantastickou kvalitu, kterou byste od Kastle měli očekávat.

MX84 je jedním z nejoblíbenějších lyží, šířka 84 mm, je vhodná pro většinu lyžařů. Lyže je dostatečně úzká, aby měla vynikající manipulaci na sjezdovkách, s velkým ovládáním od hrany k okraji, zatímco je dostatečně široká, aby se dostala do hlubšího sněhu a bavila i v hlubokémsněhu. Jedinečné vlastnosti uhlíkových vláken smíchané s dřevěným jádrem, dvěma vrstvami o průměru 0,5 mm a designu vytvářejí dynamické, lehké a opravdu výrazné lyže.


Dostupné velikosti: 160, 168, 176

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: