Covid opatření – více informací tel.: +420 777 087 095

FISCHER C-line Progressor 10+ + vázání Z12

Supersportovní lyže z řady C-line s flowflexem s možností nastavení tuhosti
Na dotaz
Kód: EX-265
5 900 Kč
Kategorie: V.I.P.

Vhodné pro výšku postavy: od 170 do 200 cm
Vhodné pro terén:
• 100% upravené sjezdovky
• ze 70 až 90% upravené sjezdovky
Vhodné pro oblouk:
• střední oblouk

 FLOWFLEX TUNE.IT
Exkluzivní a jedinečná záležitost pro řadu C-line. Tento jedinečný systém dovoluje individuální nastavení flexu do tří různých poloh, díky otáčecímu kolečku s 3 různými polohami. 
  
Speciální edice FISCHER C-line pro ty kteří chtějí něco extra.
Supersportovní lyže z řady C-line s flowflexem s možností nastavení tuhosti.
Cílová skupina: Vhodné pro agresivní jezdce milující rychlou jízdu převážně ve středním oblouku na upravených sjezdovkách včetně zledovatělých. 
Doporučená délky: -15 až -5 cm k výšce postavy.
Konstrukce je tvořena: Dřevěné sandwich jádro s dvojitým titanovým 0,8 vyztužením, zesílené Air Carbonem, Hole ski technology (snížený moment setrvačnosti díky menší hmotnosti na špičce a na konci lyže pro lepší vibrační vlastnosti, podložka Flowflex TUNEJT, skluznice: Race Finisch. 
Rozměry: (121-73-102)  170cm rádius 13/16m
Vázání: C-line Z 12 (Tyrolia) pata spojená se špičkou, vypínání špičky i paty do všech stran. rozsah nastavení v normě DIN 4 - 12 (50 - 135kg).

DUAL RADIUS SYSTEM
Rozdílné poloměry na špičce a patě lyže zajišťují rychlé zahájení oblouku a výbornou výkonnost při dlouhých i krátkých obloucích.  
 
Sandwich Sidewall Construction
Jedinečná koncepce výroby jádra lyže, která propůjčuje celé konstrukci maximální stabilitu. Konstrukce Sandwich Sidewall je výsledkem promyšlené vícevrstvé konstrukce jádra z bukového a topolového dřeva s dvojnásobným titanalovým vyztužením a pevnými bočnicemi, poskytujícími optimální podporu hranám, které jsu díky tomu tvrdší a déle vydrží. Pevné bočnice zajišťují přímý přesun sil na ocelové hrany, což umožňuje extrémně sportovní a přímou jízdu. Další výhodou této konstrukce lyže je zlepšené tlumení nárazů
Sidewal Construction
Konstrukce s bočnicemi k podpoře hran pro vysokou stabilitu, tvrdost a trvanlivost.
Air Carbon Ti
Tento špičkový materiál z leteckého průmyslu je mimořádně lehký a přesto extrémně pevný. Používá se mimo jiné u závodních lyží ve spojení s titaniem a zaručuje snadné ovládání a nejlepší možnou výkonnost lyže.
World Cup Tuning 
Na nejmodernější lince pro broušení získají hrany a skluznice velmi dokonalou úpravu na úrovni Světového poháru.
Worldcup Edge
Geometrie hran profesionálů: síla a materiál hran a úhel odpovídají moderním standardům Světového poháru. Jemně vybroušený povrch hran navíc zajišťuje prvotřídní jízdní vlastnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: