ELAN Amphibio 14 Ti Fusion + vázání ELX 11

Elan Amphibio 14 Ti - sportovní lyže s všestranným krojením určené pro lyžaře s dobrou technikou či ambicemi se stále zlepšovat.
Na dotaz
Kód: EX-921
Značka: Elan
13 900 Kč
Kategorie: Lyže - nové

Elan Amphibio 14 Ti - sportovní lyže s všestranným krojením určené pro lyžaře s dobrou technikou či ambicemi se stále zlepšovat. Dřevěné jádro, dvojitě tvarovaný titanal a pevné bočnice jsou zárukou dobrého výkonu i na tvrdých pistách. Tyto lyže jsou jak název napovídá vybavené technologií Amphibio 4D. Patentovaný profil Amphibio®, který zaručuje větší přilnavost hran a rychlejší, přímější oblouky. Konvexní přední část lyže přispívá k přesnějšímu nasazení oblouku, zatímco konkávní zadní část urychluje výjezd z oblouku. Tyto lyže vás nenutí držet se stopy, která vám nevyhovuje, ale dovolí vám ukončit oblouk, kdykoli chcete. Dvojitě tvarovaný titan zvyšuje torzní stabilitu, tlumí vibrace o 30% a snižuje hmotnost lyže. Lyže Elan Amphibio 14 mají nový nadzdvižený systém vázání s vylepšenou prstovou částí, které umožňuje rychlejší nasazení oblouku, přispívá k lepším jízdním vlastnostem a efektivnímu přenosu sil.

Modelový rok : 2017/18
Jádro : dřevěné Response Frame + dvojitě tvarovaný Titanal - 1x
Konstrukce : sendvičová - rovné bočnice RST
Technologie : Amphibio4D - Profi l Amphibio® kombinuje výhody jak profilu camber, tak rocker. Tajemství spočívá v odlišné konstrukci levé a pravé lyže: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana usnadňuje zatáčení. Amphibio 4D je dále více inovativní v tom, že vyuřívá tvarovaný titanal. Využívá kombinaci dřevěného jádra a speciálně ( dvojitě ) tvarovaným kovem a profilo Amphibio. Lyže tak mají více univerzálnosti a přesnosti na hranách. Více v samostatné záložce technologie.
Krojení : 121 - 73 - 104 mm
Radius : 14.5 m / 166 cm, 15.7 m / 172 cm, 17 m / 178 cm
Lyžařská zdatnost : pokročilý až sportovní
Doporučená délka : -5 až - 15 cm k výšce postavy
Deska : Fusion - kolejnicová deska, montáž bez šroubů

Dostupné velikosti: 166, 172, 178

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu