Fischer Progressor 9+ + vázání FSX 12 Flowflex

Kód: EX-496
3 490 Kč
POUŽITÁ LYŽE. Lyže pro všestranné lyžaře. Vysoce výkonné lyže se středem 70 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝPRODEJ - JEDNÁ SE O NEDOPRODANÉ POUŽITÉ LYŽE Z PŘEDEŠLÝCH SEZÓN. LYŽE JSOU PO TECHNICKÉ STRÁNCE ZCELA FUNKČNÍ, JEVÍ VŠAK ZNÁMKY OPOTŘEBENÍ.

Tyto lyže lze zakoupit on-line na www.vyprodejlyzezlin.cz

Kategorie: slalom
Lyžař: sportovní jízda
Rozměry: vykrojení 117 - 70 - 100
Délky a rádius: délky: 180,175,170,165,160 radius: 13/17m / 165cm
Jádro: Wood Core
Konstrukce: Dual Radius System, Sandwich Sidewall Construction (sendvičová s rovnými bočnicemi), Aircarbon Ti 0.5, Flowflex
Vázání: FSX 12 Flowflex

Lyže pro všestranné lyžaře. Vysoce výkonné lyže se středem širokým 70 mm. Konstrukce Sandwich Sidewall s vyztužením dvojitým titanalem 0,5, dřevěným jádrem a systémem Dual Radius pro perfektní vjezd do oblouku a na všech sjezdovkách.
Vázání:
DIN: 3,5-12
Výška: 21 mm
Doporučená váha lyžaře: >36 kg
Barva: bílá/černá/červená

Technologie
Flowflex
Od sezóny 2006/07 používá Fischer u nejvyšších modelů novou podložku pod vázáním Flowflex, která díky speciální soustavě pružin a ložisek umožňuje zcela volný průhyb lyže v oblouku. Díky třem letům náročného vývoje a testování tak Fischer přináší nejlepší Skifahrwerk („podvozek“) na světě.

Sandwich Sidewall Construction

Sendvičová konstrukce představuje klasickou formu výroby lyží, kdy jsou jednotlivé pláty skládány na sebe, tak jako tomu je při výrobě sendviče. Pro svá sendvičová jádra používá Fischer několik vrstev bukového a topolového dřeva doplněné dvojitým titanovým vyztužením zlepšujícím tlumení lyží při jízdě vysokou rychlostí. Charakteristickým znakem sendvičových lyží pak jsou rovné bočnice, které přispívají ke skvělému držení lyží na hranách.

Air Carbon Titanium 0.8

Výhradně pro nejvyšší modely Worlcup RC a SC byla vytvořena tato speciální konstrukce obsahující titaniové výztuhy o síle 0.8 mm, které přispívají ke zklidnění lyží při jízdě vysokými rychlostmi. Titan je aplikován po celé délce a šířce lyže, použitá tloušťka pak je větší, než u modelů kategorie Race, neboť zde se očekává opravdu maximální nasazení. Při spojení s vrstvou karbonu, extrémně lehkým a přitom velmi pevným materiálem, získáváme konstrukci výborných parametrů, která může hravě soutěžit s lyžemi závodníků.
Wood core

Velmi lehké dřevěné jádro výborných technických parametrů s dlouhou životností.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: